Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść?

Chcesz schudnąć, ale... nie potrafisz przestać jeść? - Perkins Wendy, Cabot Sandra

Książka po polsku!Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść?Jak na zawsze wyzwolić się od objadania?

Książka Wendy Perkins i dr Sandy Cabot jest wyjątkowa, gdyż ukazuje związek pomiędzy chemią mózgu i współuzależnieniem a objadaniem się na tle emocjonalnym. Wiele napisano o otyłości i epidemii nałogu jedzenia, ale niewiele wiadomo o chemii mózgu i współuzależnieniu (dysfunkcyjnym, wyuczonym zachowaniu), skutkującym niską samooceną. Emocjonalne objadanie się jest jedynie objawem głębszego problemu i dotknięte nim osoby potrzebują lepszego zrozumienia, dlaczego chemia ich mózgu i ich emocje czynią taki zamęt w dziedzinie odżywiania.
Ta książka jest Ci potrzebna, jeśli:

 • używasz jedzenia jako pocieszyciela w momentach stresu
 • za dużo myślisz o jedzeniu
 • masz poczucie winy lub czujesz wstręt do siebie, gdy zjesz za dużo
 • objadasz się bez konkretnego powodu
 • dieta powoduje u ciebie nerwowość
 • jesteś przybita tym, że nie możesz schudnąć

Rozwiązania, które podaje ta książka dotyczą przyczyny chronicznego objadania się i dostarczają narzędzi do całkowitego pozbycia się tego problemu.

Dzięki tej książce:

 • zrozumiesz, jaki wpływ mają niewłaściwe przekonania na powodzenie w odchudzaniu
 • pokonasz emocjonalne objadanie się,
 • dowiesz się, jak to się dzieje, że chemia twojego mózgu uniemożliwia ci zrzucenie wagi,
 • posiądziesz strategię potrzebną do zrzucenia wagi i utrzymania jej, uwalniając się od zgubnej chemii mózgu i emocjonalnego objadania się

Książka ta pomoże ci zrozumieć, że może ci brakować naturalnie produkowanych przez twój organizm substancji chemicznych poprawiających nastrój z powodu:

 • uwarunkowań genetycznych
 • długotrwałego stresu
 • spożywania silnie rozregulowujących organizm substancji jak cukier i produkty mączne
 • spożywania zbyt małej ilości białkaPobierz książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść?

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść?, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? i baw się dobrze!


  Chcesz schudnąć, ale... nie potrafisz przestać jeść? - Perkins Wendy, Cabot Sandra

  Rezerwuj szczegóły Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść?

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść?
  Autor: Perkins Wendy,
  Cabot Sandra
  Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
  Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Zacharek
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Liczba stron: 144
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2011-11-03
  Rok wydania: 2011
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 204 x 8 x 146
  Indeks: 10749951  TAGS:

  online Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? ebook, książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? fb2, download Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pdf , download Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? mobi, online Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? książkę, za darmo pobierz Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? IPhone, online książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pdf, za darmo Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? djvu, za darmo pobierz Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? txt, pobierz Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? rtf, online Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? fb2 ,

  e-książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pobierz pdf

  , za darmo Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pobierz książkę, książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pobierz mobi, pobierz Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? IPad, czytaj Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? mobi, czytaj Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? docx, za darmo Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? awz, za darmo Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? epub, download książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? iPad , za darmo Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? djvu, download Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? książkę za darmo, za darmo książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? mp3, czytaj Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? txt, eBook Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pobierz djvu,

  Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pobierz książkę za darmo epub

  , Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pobierz książkę pdf za darmo, Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? pdf za darmo, download Chcesz schudnąć, ale… nie potrafisz przestać jeść? epub.

  Leave a Reply