Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych

Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych - Wiseman Richard

Książka po polsku!Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małychCzy można naukowo zbadać skuteczność przewidywań astrologów, istnienie zjawisk paranormalnych, umiejętność odróżniania kłamstwa od prawdy albo wskazać, jaki jest najśmieszniejszy żart na świecie?
Można. Tym właśnie zajmuje się słynny dziwnolog, profesor psychologii Richard Wiseman, udowadniając, że zgłębianie nawet błahych zagadnień przynosi ważne odkrycia.
Wiseman nie tylko uważnie przygląda się wynikom psychologicznych eksperymentów dokonanych przez innych uczonych, ale także sam eksperymentuje – w związku z tym na przykład przebiera się za gigantycznego kurczaka, spędza noce w nawiedzonych domach, a także pracowicie zbiera dowcipy.
Dziwnologia to wyjątkowa, zabawna i mądra książka, z której wbrew pozorom wiele dowiemy się o nas samych.
A najśmieszniejszy na świecie żart według badań zespołu Wisemana zaczyna się tak: „Idzie przez las dwóch myśliwych i nagle jeden z nich mdleje”…Pobierz książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych i baw się dobrze!


  Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych - Wiseman Richard

  Rezerwuj szczegóły Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych
  Podtytuł: Odkrywanie wielkich prawd o rzeczach małych
  Autor: Wiseman Richard
  Tłumaczenie: Konieczny Jacek
  Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2013-04-17
  Rok wydania: 2013
  Forma: płyta kompaktowa CD
  Wymiary produktu [mm]: 139 x 6 x 125
  Indeks: 12844890  TAGS:

  online Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych ebook, książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych fb2, download Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pdf , download Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych mobi, online Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych książkę, za darmo pobierz Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych IPhone, online książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pdf, za darmo Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych djvu, za darmo pobierz Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych txt, pobierz Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych rtf, online Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych fb2 ,

  e-książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pobierz pdf

  , za darmo Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pobierz książkę, książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pobierz mobi, pobierz Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych IPad, czytaj Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych mobi, czytaj Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych docx, za darmo Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych awz, za darmo Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych epub, download książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych iPad , za darmo Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych djvu, download Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych książkę za darmo, za darmo książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych mp3, czytaj Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych txt, eBook Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pobierz djvu,

  Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pobierz książkę za darmo epub

  , Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pobierz książkę pdf za darmo, Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych pdf za darmo, download Dziwnologia. Odkrywanie wielkich prawd w rzeczach małych epub.

  Leave a Reply