Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2

Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 - Drobnik Łukasz, Roziewicz Karolina, Łasocha Katarzyna

Książka po polsku!Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2Poznaj ponad 15 tysięcy najważniejszych słów angielskich na poziomie zaawansowanym i biegłym (C1-C2) i zapamiętaj je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo!

Angielski. Extreme English – Intensywny kurs słownictwa zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki: kiedy przygotowujesz się do egzaminów językowych, takich jak matura, CAE lub TOEFL, albo szlifujesz ogólną znajomość języka.

Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik, który obejmuje kluczowe słownictwo i wyrażenia wybrane ze znacznie obszerniejszej multimedialnej wersji kursu, podzielone na 2 poziomy oraz 12 tematów przewodnich, z tłumaczeniami i przykładami użycia, uzupełniony o:

+ kursy multimedialne, do nauki ponad 15 tysięcy słów, dostępne w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS i Windows PC, zawierające 16 godzin nagrań w wykonaniu brytyjskich lektorów oraz 800 zdjęć do haseł i wyrażeń, które ułatwią naukę poprzez skojarzenia,

+ nagrania MP3, 80 minut nagrań w wykonaniu brytyjskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub ćwiczeń.*

* Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych.

Tematy przewodnie w podręczniku i kursach multimedialnych to:

1. Body, life, living creatures and nature – Ciało, życie, istoty żywe i przyroda

2. People, family and society – Ludzie, rodzina i społeczeństwo

3. Buildings, home, clothes and personal care – Budowle, dom, odzież i higiena osobista

4. Feelings, emotions, attitudes and sensations – Uczucia, emocje, postawy i odczucia

5. Thought, communication and language – Myśl, komunikacja i język

6. Substances, objects, equipment and food – Substancje, przedmioty, wyposażenie i żywność

7. Arts, industry, education and technology – Sztuka, przemysł, edukacja i technologia

8. Measurements, money and commerce – Miary, pieniądze i handel

9. Entertainment, games and sport – Rozrywka, gry i sport

10. Appearance, time and space – Wygląd, czas i przestrzeń

11. Movement, location, travel and transport – Ruch, położenie, podróżowanie i transport

12. General and abstract terms – Pojęcia ogólne i abstrakcyjne

SuperMemo.com to między innymi:

 • oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
 • bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
 • możliwość samodzielnego konfigurowania treści ćwiczeń
 • wybór pomiędzy kolejnością według tematów lub popularności haseł
 • dostęp do wielu kursów językowych
 • możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
 • możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Wymagania sprzętowe*:

PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 1,2 GB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.

Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play).

iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).

*Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie supermemo.com/apps.

Instalacja programu i pierwsze uruchomienie programu

Podczas instalacji sprawdzana jest wersja dostępnego środowiska .NET Framework. W przypadku jego braku lub wykrycia starszej wersji automatycznie proponowana jest instalacja nowszej wersji.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji SuperMemo.com należy utworzyć nowe konto i zalogować się. Podczas tego procesu niezbędne będzie potwierdzenie adresu e-mail, podanego podczas rejestracji, poprzez kliknięcie linku dostarczonego w mailu wysłanym przez SuperMemo.com na ten adres.

Po zalogowaniu się na swoje konto należy wykorzystać kod aktywacyjny, zawarty w pudełku, klikając w opcję ZREALIZUJ KOD. Po pozytywnej weryfikacji kodu na liście kursów użytkownika pojawią się kursy do pobrania. Po pobraniu kursu można rozpocząć naukę.

Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kursy na aplikacje mobilne.

Istnieje również możliwość korzystania z kursu bezpośrednio w wersji serwisu dostępnej online. Wystarczy wejść na stronę www.SuperMemo.com, założyć konto i aktywować dostęp do kursu, wybierając z menu opcję ZREALIZUJ KOD i wpisując w pole kod zawarty w pudełku. Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kurs na aplikacje mobilne.

Kurs multimedialny

Nauka z kursem multimedialnym Angielski. Extreme English (poziom zaawansowany C1 i biegły C2) polega każdorazowo na zapoznaniu się z definicją w języku angielskim, polskim tłumaczeniem hasła (dostępnym po ustawieniu kursora myszy na tekście definicji), zdaniem przykładowym z luką, zdjęciem (o ile jest dostępne) oraz informacjami dodatkowymi (np. synonimami – jeśli są dostępne dla danego hasła), zaproponowaniu słówka pasującego do tłumaczenia i definicji, a następnie na sprawdzeniu odpowiedzi poprzez porównanie jej ze wzorcową zdefiniowaną w kursie. Ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem) należy wybrać samodzielnie. Kurs multimedialny Angielski. Extreme English (poziom zaawansowany C1 i biegły C2) obejmuje słownictwo z licznych dziedzin życia, ułożone według popularności w języku oraz według tematów – użytkownik samodzielnie decyduje, według jakiej kolejności chce uczyć się z kursem. Dodatkowo użytkownik ma możliwość samodzielnego skonfigurowania elementów wyświetlanych dla każdego hasła, na przykład możliwość wyłączenia wyświetlania definicji bądź zmiany ćwiczenia na interaktywne, gdzie odpowiedzi udziela się poprzez wpisanie słówka pasującego do tłumaczenia i definicji w odpowiednio do tego przygotowane pole.Pobierz książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 i baw się dobrze!


  Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 - Drobnik Łukasz, Roziewicz Karolina, Łasocha Katarzyna

  Rezerwuj szczegóły Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2
  Seria: Extreme english
  Autor: Drobnik Łukasz,
  Roziewicz Karolina,
  Łasocha Katarzyna
  Wydawnictwo: SuperMemo World Sp. z o.o.
  Język wydania: angielski, polski
  Język oryginału: polski
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2017-05-15
  Rok wydania: 2017
  Forma: książka + dodatek
  Wymiary produktu [mm]: 30 x 203 x 144
  Indeks: 21160356  TAGS:

  online Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 ebook, książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 fb2, download Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pdf , download Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 mobi, online Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 książkę, za darmo pobierz Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 IPhone, online książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pdf, za darmo Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 djvu, za darmo pobierz Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 txt, pobierz Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 rtf, online Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 fb2 ,

  e-książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pobierz pdf

  , za darmo Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pobierz książkę, książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pobierz mobi, pobierz Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 IPad, czytaj Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 mobi, czytaj Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 docx, za darmo Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 awz, za darmo Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 epub, download książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 iPad , za darmo Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 djvu, download Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 książkę za darmo, za darmo książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 mp3, czytaj Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 txt, eBook Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pobierz djvu,

  Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pobierz książkę za darmo epub

  , Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pobierz książkę pdf za darmo, Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 pdf za darmo, download Extreme English. Intensywny kurs słownictwa. Poziom zaawansowany C1 i biegły C2 epub.

  Leave a Reply