O elegancji i obciachu Polek i Polaków

O elegancji i obciachu Polek i Polaków - Jacyków Tomasz

Książka po polsku!O elegancji i obciachu Polek i Polaków„O elegancji i obciachu Polek i Polaków” Tomasza Jacykowa to pełna poczucia humoru, anegdot i praktycznych wskazówek rozmowa o modzie.
W swojej debiutanckiej i bardzo osobistej książce możemy poznać autora nie tylko jako profesjonalistę w dziedzinie mody, ale także jako człowieka, który kocha życie i nie stroni od ludzi, a przede wszystkim jako świetnego obserwatora otaczającej nas rzeczywistości.  
„Być modnym, to wyglądać na tyle znakomicie, aby dobrze żyć, idiotyzmem jest żyć po to, aby świetnie wyglądać”.
Do pisania, a myślałem o tym od kilku lat, namówił mnie psycholog Jacek Santorski. I oto jest, moja pierwsza w życiu książka! Starałem się zachować w niej jak najwięcej siebie, mojego języka, nie zawsze grzecznego. W tym miejscu przepraszam wszystkie dzieci i konsekwentnych konserwatystów – nie bierzcie mnie za przykład, nie nadaję się. Ale kocham to co robię, swoją pracę i ludzi. Nie lubię półśrodków, lubię mówić to co myślę. I biorę za własne słowa odpowiedzialność.
Tomasz Jacyków
Świeżo po lekturze jestem pod wrażeniem nie tylko trafności Twoich obserwacji psychologicznych, ale także syntezy spojrzenia na zjawiska z pogranicza mody i designu w naszej części świata na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci… Jestem pewien, że Twoja książka może być dla nas wszystkich urealniającym, chociaż przez bezpośredniość narracji czasem okrutnym zwierciadłem. No ale w końcu nie będziesz z nim biegał, mam nadzieję, po ulicy i przystawiał go ludziom, którzy tego nie chcą, tylko dawał się przejrzeć tym, co sami po nie sięgną, z własnej woli.
Jacek SantorskiPobierz książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki O elegancji i obciachu Polek i Polaków

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka O elegancji i obciachu Polek i Polaków, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce O elegancji i obciachu Polek i Polaków i baw się dobrze!


  O elegancji i obciachu Polek i Polaków - Jacyków Tomasz

  Rezerwuj szczegóły O elegancji i obciachu Polek i Polaków

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: O elegancji i obciachu Polek i Polaków
  Podtytuł: Od stóp do głów
  Autor: Jacyków Tomasz
  Wydawnictwo: Jarosław Szulski & Co Dom Wydawniczy
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Liczba stron: 274
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2013-09-11
  Rok wydania: 2013
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 219 x 19 x 154
  Indeks: 13479909  TAGS:

  online O elegancji i obciachu Polek i Polaków ebook, książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków fb2, download O elegancji i obciachu Polek i Polaków pdf , download O elegancji i obciachu Polek i Polaków mobi, online O elegancji i obciachu Polek i Polaków książkę, za darmo pobierz O elegancji i obciachu Polek i Polaków IPhone, online książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków pdf, za darmo O elegancji i obciachu Polek i Polaków djvu, za darmo pobierz O elegancji i obciachu Polek i Polaków txt, pobierz O elegancji i obciachu Polek i Polaków rtf, online O elegancji i obciachu Polek i Polaków fb2 ,

  e-książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków pobierz pdf

  , za darmo O elegancji i obciachu Polek i Polaków pobierz książkę, książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków pobierz mobi, pobierz O elegancji i obciachu Polek i Polaków IPad, czytaj O elegancji i obciachu Polek i Polaków mobi, czytaj O elegancji i obciachu Polek i Polaków docx, za darmo O elegancji i obciachu Polek i Polaków awz, za darmo O elegancji i obciachu Polek i Polaków epub, download książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków iPad , za darmo O elegancji i obciachu Polek i Polaków djvu, download O elegancji i obciachu Polek i Polaków książkę za darmo, za darmo książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków mp3, czytaj O elegancji i obciachu Polek i Polaków txt, eBook O elegancji i obciachu Polek i Polaków pobierz djvu,

  O elegancji i obciachu Polek i Polaków pobierz książkę za darmo epub

  , O elegancji i obciachu Polek i Polaków pobierz książkę pdf za darmo, O elegancji i obciachu Polek i Polaków pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę O elegancji i obciachu Polek i Polaków pdf za darmo, download O elegancji i obciachu Polek i Polaków epub.

  Leave a Reply