Układy elektroniczne w praktyce

Układy elektroniczne w praktyce - Wrotek Witold

Książka po polsku!Układy elektroniczne w praktyce 

 • Poznaj teoretyczne podstawy działania najczęściej spotykanych układów elektronicznych
 • Dowiedz się, jak zbudować własny generator, miernik i odbiornik radiowy
 • Naucz się montować urządzenia i dobierać elementy odpowiednie do zastosowań

 

Poznaj zasady działania układów elektronicznych od podszewki!

Zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że możesz rozmawiać przez telefon komórkowy? Ciekawiło cię, jak działa telewizor? Chciałeś się dowiedzieć, dlaczego kuchenka mikrofalowa jest w stanie tak szybko podgrzewać potrawy? A może myślałeś nad tym, jak to możliwe, że komputer tak doskonale radzi sobie z przetwarzaniem danych? Wszystko to jest możliwe dzięki elektronice, stosunkowo młodej dziedzinie nauki, która niesłusznie uchodzi za skomplikowaną i trudną do opanowania. Aby dowiedzieć się, co sprawia, że otaczające nas urządzenia mają określone właściwości, trzeba poznać zasady działania układów elektronicznych, a do tego niezbędna jest odpowiednia książka.

W tej roli doskonale sprawdzi się pozycja „Układy elektroniczne w praktyce”. Jej autor w bardzo klarowny sposób przedstawia teorię leżącą u podstaw działania kilku często spotykanych typów urządzeń oraz prezentuje sposoby konstruowania takich maszyn. Przy okazji podaje zarówno listy niezbędnych elementów, jak i wskazówki dotyczące montażu poszczególnych układów.

Z książki dowiesz się, jak działają różne rodzaje generatorów, mierników cyfrowych i odbiorników radiowych, a także nauczysz się samodzielnie budować każde z tych urządzeń. Jeśli chcesz poznać praktyczną stronę elektroniki, a masz już podstawową wiedzę na temat stojącej za nią teorii, to podręcznik właśnie dla ciebie!

 • Podstawy projektowania układów i doboru właściwych elementów
 • Budowa akustycznych generatorów tranzystorowych i scalonych
 • Budowa woltomierza i częstościomierza cyfrowego
 • Budowa odbiorników radiowych i CB
 • Praktyczne wskazówki dotyczące montażu i parametrów układów

Przekonaj się, że elektronika to nic trudnego!

 Pobierz książkę Układy elektroniczne w praktyce za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Układy elektroniczne w praktyce

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Układy elektroniczne w praktyce, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Układy elektroniczne w praktyce i baw się dobrze!


  Układy elektroniczne w praktyce - Wrotek Witold

  Rezerwuj szczegóły Układy elektroniczne w praktyce

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Układy elektroniczne w praktyce
  Autor: Wrotek Witold
  Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Liczba stron: 120
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2013-09-27
  Rok wydania: 2013
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 195 x 125
  Indeks: 13473662  TAGS:

  online Układy elektroniczne w praktyce ebook, książkę Układy elektroniczne w praktyce fb2, download Układy elektroniczne w praktyce pdf , download Układy elektroniczne w praktyce mobi, online Układy elektroniczne w praktyce książkę, za darmo pobierz Układy elektroniczne w praktyce IPhone, online książkę Układy elektroniczne w praktyce pdf, za darmo Układy elektroniczne w praktyce djvu, za darmo pobierz Układy elektroniczne w praktyce txt, pobierz Układy elektroniczne w praktyce rtf, online Układy elektroniczne w praktyce fb2 ,

  e-książkę Układy elektroniczne w praktyce pobierz pdf

  , za darmo Układy elektroniczne w praktyce pobierz książkę, książkę Układy elektroniczne w praktyce pobierz mobi, pobierz Układy elektroniczne w praktyce IPad, czytaj Układy elektroniczne w praktyce mobi, czytaj Układy elektroniczne w praktyce docx, za darmo Układy elektroniczne w praktyce awz, za darmo Układy elektroniczne w praktyce epub, download książkę Układy elektroniczne w praktyce iPad , za darmo Układy elektroniczne w praktyce djvu, download Układy elektroniczne w praktyce książkę za darmo, za darmo książkę Układy elektroniczne w praktyce mp3, czytaj Układy elektroniczne w praktyce txt, eBook Układy elektroniczne w praktyce pobierz djvu,

  Układy elektroniczne w praktyce pobierz książkę za darmo epub

  , Układy elektroniczne w praktyce pobierz książkę pdf za darmo, Układy elektroniczne w praktyce pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Układy elektroniczne w praktyce pdf za darmo, download Układy elektroniczne w praktyce epub.

  Leave a Reply