W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD

W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD - Grzesiak Alicja

Książka po polsku!W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CDWalcz o siebie – uczyń oręż z siły umysłu i duszy!

 •  Zaglądanie do wnętrza
 •  Porządkowanie zakamarków umysłu
 •  Gdy usłyszałeś diagnozę i później

Chwila, w której dowiadujesz się, że Twoje zdrowie, a czasem nawet życie, jest zagrożone, z pewnością należy do najgorszych, jakie tylko mogą się zdarzyć. Jednak gdy pierwszy szok minie, możesz wybrać różne drogi przeżywania swojej choroby i mierzenia się z jej skutkami. Możesz zamknąć się w domu i czekać na nieuchronny koniec albo potraktować to jako ostrzeżenie, wyzwanie, przeszkodę do usunięcia. Ta druga droga daje zdecydowanie więcej nadziei na pozytywne zakończenie procesu leczenia, a także okazję do przewartościowania całego życia, ustalenia nowych priorytetów, odnalezienia się w „najlepszej możliwej wersji siebie”. Chwila, w której uświadamiasz sobie, że nie jesteś wieczny, może stać się bezcennym doświadczeniem, jeśli pozwoli Ci odkryć prawdziwe pragnienia oraz podążyć ścieżką intuicji.
Autorka tej książki pokazuje, jak nie dać się zwieść fałszywym przesłankom, nie dać się pochować za życia, nie ulegać presji — ze strony rodziny, lekarzy, przyjaciół i szarlatanów — na którą narażony jest każdy poważnie chory człowiek. W serii pytań i odpowiedzi próbuje wyjaśnić, jak działa mózg i jak można go „przeprogramować”, aby nie wpaść w depresję czy panikę i nie pogorszyć własnego stanu, a także podpowiada, jak wykorzystać możliwości umysłu i duszy do wspomagania procesu leczenia. Przypomina, że każdy z nas jest żywym, czującym człowiekiem, a nie przypadkiem statystycznym, i że nie można załamywać się z powodu niepomyślnych rokowań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co warto zmienić we własnym życiu i jak żyć po diagnozie – od razu zabierz się za lekturę!

 •  Poszukiwania wewnętrznego sabotażysty i sprawdzanie blokujących przekonań
 •  Emocje warunkują jakość życia, a ciało nigdy nie kłamie
 •  Wewnętrzne osobowości i neurobiologia zmiany
 •  Prawidłowa komunikacja czy umysłowi oprawcy
 •  Asertywność i obraz własnego „JA”
 •  Natrętne myśli i lęki
 •  Poczucie własnej wartości i zaufanie do swojej wewnętrznej mądrości
 •  Warunkowanie immunologiczne
 •  Medytacja i wyobraźnia bez granic
 •  Nadzieja umiera ostatnia

 Zdrowienie to cały proces… cel jest ważny, ale to droga do niego może zmienić na lepsze Twoje życie.

 Pobierz książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD i baw się dobrze!


  W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD - Grzesiak Alicja

  Rezerwuj szczegóły W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD
  Autor: Grzesiak Alicja
  Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Liczba stron: 168
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2014-03-20
  Forma: książka + CD
  Wymiary produktu [mm]: 19 x 276 x 142
  Indeks: 14412288  TAGS:

  online W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD ebook, książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD fb2, download W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pdf , download W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD mobi, online W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD książkę, za darmo pobierz W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD IPhone, online książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pdf, za darmo W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD djvu, za darmo pobierz W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD txt, pobierz W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD rtf, online W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD fb2 ,

  e-książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pobierz pdf

  , za darmo W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pobierz książkę, książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pobierz mobi, pobierz W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD IPad, czytaj W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD mobi, czytaj W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD docx, za darmo W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD awz, za darmo W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD epub, download książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD iPad , za darmo W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD djvu, download W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD książkę za darmo, za darmo książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD mp3, czytaj W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD txt, eBook W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pobierz djvu,

  W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pobierz książkę za darmo epub

  , W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pobierz książkę pdf za darmo, W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD pdf za darmo, download W drodze do wyzdrowienia. Jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą + CD epub.

  Leave a Reply