Wykłady z polskiej fleksji

Wykłady z polskiej fleksji - Bańko Mirosław

Książka po polsku!Wykłady z polskiej fleksjiPierwszy od wielu lat uniwersytecki podręcznik fleksji polskiej, uwzględniający nowe osiągnięcia w tej dziedzinie i prezentujący je w sposób nowoczesny, zwięzły oraz dostępny dla studentów. Ponieważ zawiera ćwiczenia z kluczem, może służyć także do samodzielnej nauki. Liczne wskazówki bibliograficzne oraz wyodrębnione z całości problemy do dalszych studiów zachęcają do samodzielnych poszukiwań i czynią z książki lekturę przydatną także do zajęć seminaryjnych.

Książka zawiera elementy językoznawstwa korpusowego – autentyczne przykłady cytowane z Korpusu Języka Polskiego PWN oraz dokładne charakterystyki fleksyjne trudniejszych leksemów, oparte na danych z Korpusu. Prezentuje także liczne ćwiczenia z rozwiązaniami.
Podręcznik posiada dwa poziomy wykładów – oprócz podstawowego są tu „tematy do obszernych studiów”. Układ książki odpowiada 13 wykładom do jednosemestralnego kursu fleksji dla studentów polonistyki.

Jest to pierwsze polskie opracowanie gramatyczne, które przerzuca pomost między fleksją a leksykografią – dyscyplinami mającymi wiele wspólnego. Jest również pierwszym polskim podręcznikiem fleksji łączącym w całość zagadnienia odmiany wyrazów, szyku i wyrażania określoności.Pobierz książkę Wykłady z polskiej fleksji za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Wykłady z polskiej fleksji

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Wykłady z polskiej fleksji, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Wykłady z polskiej fleksji i baw się dobrze!


  Wykłady z polskiej fleksji - Bańko Mirosław

  Rezerwuj szczegóły Wykłady z polskiej fleksji

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Wykłady z polskiej fleksji
  Autor: Bańko Mirosław
  Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Liczba stron: 240
  Numer wydania: II
  Data premiery: 2004-01-01
  Rok wydania: 2011
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 242 x 12 x 167
  Indeks: 68890346  TAGS:

  online Wykłady z polskiej fleksji ebook, książkę Wykłady z polskiej fleksji fb2, download Wykłady z polskiej fleksji pdf , download Wykłady z polskiej fleksji mobi, online Wykłady z polskiej fleksji książkę, za darmo pobierz Wykłady z polskiej fleksji IPhone, online książkę Wykłady z polskiej fleksji pdf, za darmo Wykłady z polskiej fleksji djvu, za darmo pobierz Wykłady z polskiej fleksji txt, pobierz Wykłady z polskiej fleksji rtf, online Wykłady z polskiej fleksji fb2 ,

  e-książkę Wykłady z polskiej fleksji pobierz pdf

  , za darmo Wykłady z polskiej fleksji pobierz książkę, książkę Wykłady z polskiej fleksji pobierz mobi, pobierz Wykłady z polskiej fleksji IPad, czytaj Wykłady z polskiej fleksji mobi, czytaj Wykłady z polskiej fleksji docx, za darmo Wykłady z polskiej fleksji awz, za darmo Wykłady z polskiej fleksji epub, download książkę Wykłady z polskiej fleksji iPad , za darmo Wykłady z polskiej fleksji djvu, download Wykłady z polskiej fleksji książkę za darmo, za darmo książkę Wykłady z polskiej fleksji mp3, czytaj Wykłady z polskiej fleksji txt, eBook Wykłady z polskiej fleksji pobierz djvu,

  Wykłady z polskiej fleksji pobierz książkę za darmo epub

  , Wykłady z polskiej fleksji pobierz książkę pdf za darmo, Wykłady z polskiej fleksji pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Wykłady z polskiej fleksji pdf za darmo, download Wykłady z polskiej fleksji epub.

  Leave a Reply