Z Pokorą przez życie

Z Pokorą przez życie - Pokora Wojciech, Pyzia Krzysztof

Książka po polsku!Z Pokorą przez życiePierwszy wywiad rzeka z Wojciechem Pokorą.

Aktorem został przez przypadek, ale kolejne pokolenia Polaków pokochały go za role w „Poszukiwany, poszukiwana”, „Alternatywy 4” czy „Kariera Nikodema Dyzmy”. Ta błyskotliwa i inteligentna rozmowa to przenikliwy portret niezwykle lubianego aktora.

Wojciech Pokora opowiada o dzieciństwie w cieniu wojny, technikum samochodowym ukończonym z Jerzym Turkiem i swojej drodze do aktorstwa. W końcu lekcje pobierał u samej Hanki Bielickiej, a komedianta odkrył w nim Wiesław Gołaś!

Z poczuciem humoru wspomina współpracę ze Stanisławem Bareją czy kabaretem Olgi Lipińskiej. Sypie anegdotami z życia środowiska aktorskiego. Zdradza sekrety przygotowywania się do ról nie tylko teatralnych, lecz także prywatnych. Warto zdradzić, że drugim głosem tej książki jest żona Hanna, niegasnąca miłość Pana Wojciecha. Razem zdradzają przepis na udane małżeństwo. Są parą ponad 60 lat!

Kto myśli, że wie dużo o Wojciechu Pokorze, zdziwi się po przeczytaniu tej książki!

Od wydawcy:

“Wychowałam się na jego poczuciu humoru i wspaniałych rolach.”
Krystyna Janda

“Osobny i niepowtarzalny talent w powojennej szkole polskiej komedii. Oddany, choć niewylewny przyjaciel.”
Marek KondratPobierz książkę Z Pokorą przez życie za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Z Pokorą przez życie

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Z Pokorą przez życie, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Z Pokorą przez życie i baw się dobrze!


  Z Pokorą przez życie - Pokora Wojciech, Pyzia Krzysztof

  Rezerwuj szczegóły Z Pokorą przez życie

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Z Pokorą przez życie
  Autor: Pokora Wojciech,
  Pyzia Krzysztof
  Wydawnictwo: Prószyński Media
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Liczba stron: 360
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2015-09-22
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 32 x 246 x 173
  Indeks: 17939126  TAGS:

  online Z Pokorą przez życie ebook, książkę Z Pokorą przez życie fb2, download Z Pokorą przez życie pdf , download Z Pokorą przez życie mobi, online Z Pokorą przez życie książkę, za darmo pobierz Z Pokorą przez życie IPhone, online książkę Z Pokorą przez życie pdf, za darmo Z Pokorą przez życie djvu, za darmo pobierz Z Pokorą przez życie txt, pobierz Z Pokorą przez życie rtf, online Z Pokorą przez życie fb2 ,

  e-książkę Z Pokorą przez życie pobierz pdf

  , za darmo Z Pokorą przez życie pobierz książkę, książkę Z Pokorą przez życie pobierz mobi, pobierz Z Pokorą przez życie IPad, czytaj Z Pokorą przez życie mobi, czytaj Z Pokorą przez życie docx, za darmo Z Pokorą przez życie awz, za darmo Z Pokorą przez życie epub, download książkę Z Pokorą przez życie iPad , za darmo Z Pokorą przez życie djvu, download Z Pokorą przez życie książkę za darmo, za darmo książkę Z Pokorą przez życie mp3, czytaj Z Pokorą przez życie txt, eBook Z Pokorą przez życie pobierz djvu,

  Z Pokorą przez życie pobierz książkę za darmo epub

  , Z Pokorą przez życie pobierz książkę pdf za darmo, Z Pokorą przez życie pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Z Pokorą przez życie pdf za darmo, download Z Pokorą przez życie epub.

  Leave a Reply